O mnie

 

 

🙂


 

 

 

Cześć! Witaj na moim blogu o pielęgnacji piersi. Masz mały biust i szukasz naturalnych sposobów na powiększenie go? A może zależy Ci na ujędrnieniu go po ciąży, karmieniu albo odchudzaniu? Dobrze trafiłaś. Niezależnie od tego czy piersi obwisły z powodu któregoś z powyższych czynników czy na skutek upływającego czasu, możesz temu skutecznie zaradzić, a ja Ci w tym pomogę! Wiem, że samemu czasem ciężko zmotywować się do działania, dlatego postanowiłam założyć tego bloga. Kiedy wiem, ze ktoś śledzi moje postępy, jestem bardziej skupiona na uzyskaniu efektów i osiągnięciu zamierzonego celu. A dodatkowo zachęcam i wspieram również moje czytelniczki. Korzyści są zatem obopólne:)

Jesteście pewnie ciekawe, jak wygląda sytuacja w przypadku moich piersi? Mam średni biust. Noszę miseczkę B lub C, w zależności od tego jak akurat wygląda moja sylwetka. Niestety mam tendencję do wahań masy ciała. Co jakiś czas testuję nowe diety i bywa że mój biust zmniejsza się razem z nimi. A kiedy zdarza się efekt jojo moje piersi delikatnie się powiększają wraz ze wzrostem tkanki tłuszczowej. W pewnym momencie zauważyłam, że jednak nie zawsze tak się dzieję, to znaczy piersi czasem chudną, a innym razem już nie. Postanowiłam więc zgłębić temat. Najpierw dużo czytałam na ten temat, zrobiłam też mały wywiad wśród koleżanek. Następnie przetestowałam na sobie różne założenia, codziennie zapisywałam sobie co jem, jakie ćwiczenia wykonuję i które sposoby pielęgnacji biustu stosuję. Dzięki temu eksperymentowi i skrupulatnym notatkom w końcu udało mi się ustalić, co pomaga, a co szkodzi moim piersiom. Oczywiście podzielę się wszystkimi swoimi spostrzeżeniami na łamach bloga, także zapraszam do lektury i regularnych odwiedzin;)

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą i początkującą farmaceutką. W wolnym czasie staram się być aktywna. Dużo spaceruję, jestem też wielką fanką jogi, która pomaga mi zachować dobre samopoczucie i sprawność. Chociaż nie najlepiej wspiera odchudzanie;)