Na ujędrnianie biustu – domowe sposoby!

Jędrność to ważny czynnik wpływający na wygląd i wielkość biustu. Odpowiednio pielęgnowane piersi i młodzieńczo sprężyste mogą wydawać się nawet o jeden rozmiar większe. Warto więc na co dzień się o nie troszczyć i wykorzystując proste, domowe sposoby zadbać aby możliwie jak najdłużej cieszyły oko, były naszą dumą i przyciągały męskie spojrzenia.

Ujędrnianie biustu – domowe sposoby

Metody naturalnego powiększania piersi ponownie wracają do łask. Przez jakiś czas mogłyśmy obserwować jak w siłę rosła chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. Dziś znów coraz większa liczba kobiet zwraca się w stronę metod, które były stosowane dawniej, uznając je za zdrowsze, bezpieczniejsze i jednocześnie skuteczne. Ujędrnianie biustu domowe sposoby to dziś element pielęgnacji cieszący się rosnącą popularnością.

Można stosować:

  • masaże,
  • peelingi,
  • ćwiczenia,
  • pielęgnacje kremami,
  • zimne prysznice.

Jakie znamy domowe sposoby ujędrniania piersi?

Prysznice naprzemienne – metoda ta polega na polewaniu biustu raz zimną raz ciepłą wodą. Warto jednak rozpocząć od małych różnic temperatur aby przyzwyczaić skórę. Taki kilkuminutowy zabieg pod prysznicem pomoże nam pobudzić mikrokrążenie w piersiach, dzięki czemu staną się lepiej ukrwione, dotlenione i odżywione, a konsekwencją tego będzie większy poziom jędrności. Ten prosty zabieg powinien jednak stanowić element całościowej pielęgnacji, której efekty będziemy obserwować po upływie kilku miesięcy.

Masaże – nasze piersi uwielbiają być masowane. Taki delikatny i przyjemny zabieg stymuluje je do wzrostu. Dodatkowo zyskuje nasze zdrowie i profilaktyka, gdyż dokładne ich poznanie dzięki masażowi pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych zmian w piersiach, wszelkich zgrubień czy guzków. Masaż można wykonywać samodzielnie, udać się na zabieg do gabinetu kosmetycznego lub nauczyć właściwej techniki partnera. Masaże to istotny element domowej pielęgnacji, której całości daje wymierne efekty po upływie około 3 miesięcy.

Ćwiczenia – piersi to specyficzna część naszego ciała. Została ukształtowana przez naturę w taki sposób aby umożliwiała wykarmienie potomstwa. Jednocześnie stała się elementem, który zwraca uwagę płci przeciwnej i pomaga w tworzeniu się związków. Składa się z tkanki gruczołowej- niezbędnej w karmieniu, oraz tłuszczowej, którą można określić jako rodzaj amortyzacji. Jednak nie ma w nich mięśni. Można więc zastanawiać się w jaki sposób utrzymują się w górze. Odpowiedzialne są za to mięśnie piersiowe usytuowane w klatce piersiowej oraz mięśnie znajdujące się na plecach. Wykonywanie regularnych ćwiczeń właśnie tych struktur będzie stanowiło kolejny element domowej pielęgnacji, o którym nie wolno zapominać jeśli chcemy podziwiać efekty naszej pracy – czytaj więcej.

Zioła – zioła dostępne są w różnych formach. Mogą to być tabletki na powiększenie biustu czy kapsułki, ale również kremy na powiększenie biustu, mydła czy herbatki lub napary, z których wykonamy okłady. Ich zastosowanie jest szerokie i znane od bardzo dawna. Warto wykorzystać w pielęgnacji naszego biustu i jego krągłości te najpopularniejsze i znane, z tego że przynoszą wymierne efekty, takie jak kozieradka, koper włoski czy palma sabałowa.

Kremy Frashe – ich stosowanie przynosi wsparcie dla odpowiedniego nawilżenia i ujędrnienie piersi. Abyśmy mogły mówić bowiem o całościowym efekcie pięknych i jędrnych piersi musimy również zadbać o to aby nasza skóra wyglądała wyjątkowo i młodo mimo upływu lat. Sprawdź, po jakim czasie serum na piersi zadziała.

Bibliografia:

1. Lee Y.A., and Seo R.S., Analysis of Natural Ingredient Cosmetic Image Using Natural Ingredients-containing Cosmetics for Women, 2012
2. Regnault P., Partially submuscular breast augmentation, 1977

5/5 - (3 votes)

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.