Czy kremy na powiększenie biustu zadziałają na miseczkę A?

Wiele kobiet marzy o większych piersiach niż, te którymi obdarzyła je natura. Niekiedy może uznać to za coś wymyślonego, co wcale nie jest konieczne dla poprawienia urody. Jednak w przypadku kobiet, których piersi osiągnęły zaledwie rozmiar miseczki A lub małego B całkowicie to rozumiemy. Są to najczęściej panie dość szczupłe, które nie posiadają dużej ilości tkanki tłuszczowej i również ich biust jest niewielki. Jak więc można osiągnąć jego powiększenie?

Mała miseczka a kremy na powiększenie biustu

male piersi - ujedrnianie-biustu.plZastosowanie samego kremu przy tak małym biuście nie da zbyt wielkich rezultatów. Jeśli w ogóle jakieś dostrzeżemy to będą się one raczej koncentrować na nawilżeniu skóry. Działanie kosmetyków i innych domowych metod warto w tym wypadku traktować raczej profilaktycznie i wspomagająco. Kremy na powiększenie biustu Frashe sprawdzają się u Pań z nieco większymi miseczkami. Powodują pojędrnienie i uniesienie piersi, co stwarza wizualny efekt ich powiększenia.

Jakie inne domowe metody stosować?

Z pewnością doskonałym wsparciem będą masaże i ćwiczenia mięśni podtrzymujących piersi. Wymagają one jednak dużej regularności. Warto nosić dobrze dobrany biustonosz aby piersi zawsze były uniesione, jeśli nie chcemy poddawać się metodom bardziej inwazyjnym to można ubierać stanik ze specjalnymi wkładkami, dzięki któremu bluzki będą zdecydowanie ładniej się prezentować. Kobiety często robią swój własny krem na powiększenie biustu.

Powiększenie małej miseczki

Jeśli mamy piersi w rozmiarze A to możemy wykorzystać masaż próżniowo-wibracyjny w gabinecie kosmetycznym. Skuteczna będzie dopiero cała seria zabiegów. Dobrym rozwiązaniem będzie również autoprzeszczep tkanki tłuszczowej, jednak należy zaznaczyć, że u szczupłych kobiet jest to większy koszt. Mimo wszystko rezultat jest naturalny i stosunkowo trwały na ujędrnianie biustu. Kosmetyki będą o wiele tańsze.

Dowiedz się, czy można używać krem na piersi w ciąży!

Chirurgiczne powiększenie piersi

Metoda wykorzystująca skalpel niektóre kobiety będzie silnie zachęcać, a inne odstraszać z uwagi na ból, długą rekonwalescencję i nie całkowicie przesądzony efekt. Zawsze wiadomo co taką operacją chcemy osiągnąć, ale efekt może być odmienny. Jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie koniecznie należy znaleźć renomowaną klinikę i lekarza posiadającego doświadczenie w tego rodzaju zabiegach. Nie pozwólmy się skusić niższą ceną, bo może się to niekorzystnie odbić na naszym wyglądzie oraz zdrowiu.

Powiększamy małe piersi

Z pewnością właścicielki małych biustów nie będą w pełni usatysfakcjonowane z efektów jakie uzyskają stosując preparaty w kremie mające służyć powiększeniu piersi. W prawdzie te zawierające kwas hialuronowy mogą pomóc uzyskać nieznaczne zaokrąglenie, wypełnienie ale efekt będzie ledwo widoczny. Tutaj jedynym rozwiązanie są metody znacznie silniejsze, których rezultaty pozwolą nam cieszyć się z naszej kobiecości i urody.

Bibliografia:

1. Sarwer D.B., LaRossa D., Bartlett S.P., Low D.W., Bucky L.P., Whitaker L.A., Body image concerns of breast augmentation patients, 2003

5/5 - (2 votes)

5 komentarzy

  • Kurcze wiem ze kobiety maja z tego powodu kompleksy ale moze lepiej nie ingerowac az tak w nature?

  • Małe piersi to kompleks wielu kobiet . Sama kiedyś do nich należałam , ratowałam się kremami na powiększenie piersi czy ćwiczeniami . Dzisiaj zaakceptowałam samą siebie , na chirurgiczne powiększenie piersi nigdy bym się nie zdecydowała.

  • Ja tak samo. Operacje są zbyt inwazyjne. Ale kremy ujędrniające do biustu też mogą pomóc, tylko trzeba dobrać właściwy. A w powiększenie piersi kremami nie wierzę.

  • Miseczka a nie jest jakas tragedia ale warto wtedy pomyslec nad powiekszeniem bo nie wiem czy krem cos powiekszy, on dziala bardziej ujedrniajaco

  • Czemu nie Frashe zawsze warto kupić to dobry kremik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.