Po jakim czasie serum powiększające do biustu zadziała?

biust - ujedrnianie-biustu.plRozważania na temat działania, skuteczności i szybkości serum do biustu należy zacząć od określenia czym ono właściwie jest. Mówiąc o tej formie kosmetycznej mamy na myśli formułę skondensowaną, najczęściej ma postać żelu lub płynu, który w małych ilościach nanosi się na skórę. Można nakładać je pod krem lub np. pod maseczkę. Charakterystyczne jest to, że w niewielkiej dawce preparatu znajduje się bogactwo silnie stężonych substancji, które skutecznie oddziałują na pozbycie się konkretnego problemu naszej skóry lub ciała.

Serum powiększające do biustu

Na rynku znajdziemy wiele preparatów, w formie serum, których działanie ma umożliwić nam uzyskanie znacznie większych i piękniejszych piersi. Najczęściej składają się one z szeregu naturalnych substancji, które pozytywnie wpływają na naszą skórę. Wybierając serum powiększające do biustu powinnyśmy zdawać sobie sprawę, że efekty nie będą równie spektakularne jak w przypadku operacji plastycznej. Możemy bowiem osiągnąć powiększenie rozmiaru o jedną wartość, a i to stosując się do odpowiednich zaleceń.

Jak poprawić działanie serum na biust?

Poza samym nanoszeniem serum warto stosować inne zabiegi domowego Spa. Przykładowo wskazane będą naprzemienne prysznice czyli polewanie skóry piersi na przemian zimną i ciepłą wodą, co wpłynie na poprawę mikrokrążenia, a tym samym pozytywnie na jędrność biustu. Polecane jest również regularne wykonywanie masażu piersi oraz ćwiczenie mięśni znajdujących się w klatce piersiowej oraz plecach. Nie bez znaczenia będą również ziołowe preparaty oraz regularne nanoszenie kremów z efektem „push up”.

Co znajdziemy w serum do biustu?

Serum ujędrniające do biustu będzie zawierało szereg substancji o silnym działaniu nawilżającym, np. glicerynę która posiada zdolność przenikania do głębszych warstw skóry. Wskazane jest również dostarczanie witamin i minerałów, np. witaminy E, uznawanej za witaminę młodości. Kolagen pozwoli wpłynąć pozytywnie na jędrność i elastyczność biustu, zaś kwas hialuronowy, dzięki swojej zdolności wiązania wody sprawi, że biust będzie bardziej uniesiony i wizualnie większy.

Kiedy serum zacznie działać?

Stosowanie serum Frashe, mimo silnie skoncentrowanej formy wymaga czasu i cierpliwości. Pierwszy efekt zauważy z pewnością już po upływie jednego miesiąca, jednak na rezultat powiększenia przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, nawet około pół roku. Jeśli jednak naszym piersiom niewiele brakuje do osiągnięcia wyglądu idealnego to warto podjąć się regularnego stosowania tej domowej metody i oszczędzić sobie bólu i niepewności jakie pojawiają się w obliczu operacji plastycznej.

Bibliografia:

1. McClave M.J., Is breast augmentation using hyaluronic acid safe? 2010
2. Brett E., Chung N., Leavitt W.T., Momeni A., Longaker M.T., Wan D.C., A Review of Cell-Based Strategies for Soft Tissue Reconstruction, 2017

5/5 - (2 votes)

6 komentarzy

  • Jakie akywne składniki ma Frashe? Ktoś podpowie?

  • Cudów oczywiście nie ma. Natomiast pamiętaj, że taka operacja jest inwazyjną metodą i trzeba się liczyć ze skutkami ubocznymi. Ja tam właśnie tych skutków się najbardziej boję, dlatego zdecydowanie wolę kremy powiększające do biustu 🙂

  • Ja bym się nie spodziewała cudów po samym kremie, nie ważne jak super on będzie. Długo się wahałam, ale zdecydowałam się na operacje plastyczną powiększenia biustu i w końcu jestem szczęśliwa! 🙂

  • Na mnie zaczelo dzialac po jakichs 6 tygodniach ale uzywam juz 9 i sie nie poddaje 🙂

  • To jest wg mnie sprawa indywidualna.
    Na jednego zadziałą szybciej, na drugiego później a na trzeciego wcale bo każdy ma inną skórę przecież.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.