Czy domowe powiększanie biustu przyniesie efekty?

Chciałabyś nieco powiększyć biust, jednak nie chcesz poddawać się inwazyjnym zabiegom? Rozważasz skorzystanie z metod domowych jednak kiełkują u Ciebie wątpliwości dotyczące ich skuteczności? Stare i naturalne sposoby powiększania biustu oraz poprawiania jego wyglądu przynoszą rezultaty. Nie są one może równie spektakularne co skalpel, ale mogą poprawić Twoją satysfakcję z własnego wyglądu, zadowolenie z siebie, pewność siebie i to jak będziesz postrzegana przez płeć przeciwną.

Domowe sposoby powiększania biustu a skuteczność

Czy warto zdecydować się na domowe powiększanie biustu? Czy metody jakie znajdziemy w starych poradnikach lub które były przekazywane z pokolenia na pokolenie i pozostają pamiętane są skuteczne czy lepiej ich unikać i nie robić sobie złudnych nadziei? Sprawdź czego możesz się spodziewać zanim podejmiesz decyzję.

Herbatki ziołowe – wykorzystanie herbatek zawierających fitoestrogeny pozytywnie wpłynie na kondycję i wygląd naszych piersi. Ta roślinna wersja damskich hormonów płciowych pozwoli uwydatnić kobiece piękno każdej z nas. Pamiętaj jednak o systematyczności i przeczytaj koniecznie ten artykuł.

Masaże – z łatwością nauczysz się jak go wykonywać. Możesz masować piersi codziennie pod prysznicem lub później w czasie nakładania kremu. Sprawdzają się okrężne ruchy. Zadaniem regularnego masowania jest pobudzanie mikrokrążenia, które wpływa zarówno na wygląd skóry jak i na jędrność gruczołu piersiowego.

Krem powiększający biust, balsam czy serum należy stosować bardzo regularnie. Zawarte w nich składniki pozwalają powoli i stopniowo poprawiać wygląd biustu i go powiększać, ujędrniać i nawilżać. Po upływie około 4 tygodni widzimy pierwsze efekty. Jednak dla pełnego rezultatu potrzeba kilku miesięcy, a później należy dbać o utrzymanie rezultatu. Tu polecamy sprawdzony przez nas krem do powiększenia biustu Frashe.

A może tabletki? Sprawdź, czy warto stosować tabletki na biust i jakie są efekty!

Kiedy stosować domowe metody na powiększanie piersi?

Pielęgnację piersi nastawioną na ich powiększenie i ujędrnienie najlepiej rozpocząć możliwie jak najwcześniej. U młodych dziewczyn rezultaty będą zdecydowanie lepsze – najlepszy na to będzie naturalny krem powiększający do biustu. Koniecznie o piersi należy również zadbać w okresie ciąży i karmienia piersią, gdyż właśnie wtedy bardzo łatwo doprowadzić do ich zwiotczenia, opadania, obwisania. Co może być trudne do naprawienia za pomocą metod nieinwazyjnych.

Jeśli skóra na piersiach jest mocno zwiotczała, a ich rozmiar znacząco zmniejszył się na skutek utraty jędrności i starzenia się to jedyną szansą na przywrócenie dawnego wyglądu mogą okazać się metody inwazyjne – przede wszystkim chirurgia plastyczna i wszczepienie implantów. Jeśli zadbamy o swoje piersi zawczasu to będziemy cieszyć się naturalnie pięknym wyglądem przez długie lata, bez konieczności wprowadzania przeróbek.